BMW X3 2.0 Xdrive Full Paket-06 Shitet Urgjent

Shitet nga: Miki 15 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shes BMW X3 2.0 Diesel Manual me Marreveshje
Specifikat e vetures:
Navigacion te madh modeli me i fundit me(Touchscreen, + me pen)
Bluetooth,
3G, Wifi
Senzora para dhe mbrapa,
Kamer (HD) mbrapa me PDC (Parc Distance Control)
Cruisel Control (Tempomat)
DTC
Karrika te lekures
Goma te reja (viti 2015 M+S), 18 inch fellne
Km: 188000 te garantuara
Regjistrimi deri ne Prill 2016.
Shpenzimet shume te vogla (8.5 ne qytet; 5.5 te hapur)
Me servisa te kryer te gjitha pjeset origjinal te BMW, Bosch, vaji 5-30 BMW Longlife (18 euro litra)
Vetura ne gjendje perfekte, nuk ka nevoj per investim.
Ndrrim, vetem me ndonje veture te vogel.
Ma lire veq lodhesh se nuk gjen me keto karakteristika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim