BMW X3 3.0 X DRIVE AUT. xenon B lleda para mbrapa

Shitet nga: Lum 10 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Vetura osht e posa ardhur nga zvicrra 2 par fellne regjistrim e par eka kosov 1 vit regjistrim ka gjamat e zi fabrikisht edhe ne librez full extra lleda para mbrapa eshte chrom paket
178mi KM eshte ne gjendje shum extra tmir servisin e fundit e ka ne zvicerr nentor 2015 guma te dimrit dhe te veres te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim