BMW X3 3.0 dizel

Shitet nga: Drin 24 Gsh 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet bmw x3 2007 3.0 dizel i zi pa dogane i ardhur nga Gjermania dhe me gjitha serviset e kryera.km 170.000 te kaluara posedon xenon,lekur,gps navi,charger me 6 cd panoram 4x4 etj.Bejme ndrrim me x5,x6 
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim