BMW X3

Shitet nga: doni 25 Pri 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 600 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
Shitet Vetura BMW X3 2.0d 4X4

Vetura ka karrika lekur, klimatronik, 6 shpejtesi, komand ne timon, Etj.

Regjistrim deri ne muajin Shkurt 2017
2 Qelsa Origjinal
Vetura eshte bler qe 6 muaj eshte ne gjendje perfekte teknike dhe mekanike i ka te gjith servisat e kryer me rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim