BMW X5 3.5 xdrive

Shitet nga: Bmw x5 27 Sht 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet Bmw x5 3.5 xdrive gjyre e hirit metalike ne gjendje perfekte motorrike dhe optike per me shume info kontaktoni. Ndrrim me vetura me te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim