BMW X5 dizel -03

Shitet nga: ARIANIT 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

SHES BMW X5 AUTOMATIK

VITI I PRODHIMIT 2003

NGJYRA E HIRT METALIK

I REGJISTRUAR EDHE 6 MUAJ

BMW ESHTE NE GJENDJE SHUM T MIR

KA KARASERI T RUJTUN DHE INTERJER SHUM MIR DHE T PAQT

BMW POSEDON
TIMON SERVO
AIR BAG
KLIMFUNKSIONALE
ABS
MBYLLJE QENDRORE
KARRIKAT ILKUR
GJAMAT ELEKTRONIK
TIMONIN LEVIZES
FELLNE T BMW
ESP
ME NI FJAL SA I PERKET NI X5 I KA T GJITHA

FLM JU MIRPRESIM

TEL 045437234

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim