Shes bmw x5 3.0d ne gjendje te shkelqyer teknike

Shitet nga: Lumi 21 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Vetura esht ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike: servisin me filtera komplet . servisin e transmetuesit . si dhe vajni diferencial te nderruar . 2 par goma ver dhe dimer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim