U SHITĖ NGA Arteni Auto's BMW X5 3.0 Xdrive

Shitet nga: Arteni 01 Nën 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 3.0 "SD" XDRIVE (kw:210 / ps:286)

OSHT MODEL I VEQANT (DALLON PREJ X5 TJERË)

OSHT NE EMER TIM PERSONAL

NUK OSHT AS KREDI AS HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA GERVISHJE (SHIKO EDHE FOTOT)

VITI I PRODHIMIT 30.11.2007 MODEL 2008

EXTRA POSEDON:

**PANORAM (XHAMË KOMPLET)
**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA TE LEKURES (CHOKOLATE)
**TIMONI ME LEVIZJE ELEKTRONIKE
**DRITAT XENON EDHE BI-XENON
**KOMANDA NE TIMON
**KARRIGA ME NXEMJE
**SENZORA TE DRITAVE
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**TIMONIN LEKUR
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRAT I PALOHEN ME RRYMË
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD FABRIKORE
**6 CD CHANGER PLUS DVD-ROM
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**XHAMAT MBRAPA TE ERRESUAR FABRIKISHT
**SENZORA TE PARKINGUT PARA E MBRAPA
**ALUMIN FELLGA 20COLL TE MPAKETES
**ME GUMA TE REJA TE DIMERIT
**SI DHE 4GOMA TE PERDORNE VERE REZERV!!!

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00


Vetura gjendet ne Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim