Shes parfima origjinal prum pej Gjermonie!

Shitet nga: Rraha 09 Mar 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X6
Shes parfimin tmarkes lluksoze Hermes per dy gjinit, cmimi 100 euro 100 ml, tani parfimin D&G the one 50 euro per meshkuj 50ml, parfimin qi vec sa ka dal n'treg Cristiano Ronaldo 50ml per meshkuj 50 euro cmimi dhe Aqua di Gio parfimi 50ml dhe vjen me krem t rrojes per 50 euro, dhe 4 parfima Davidoff origjinal 2 ka 125 ml per meshkuj e 2 ka 100ml per femra, copa 50 euro, pres ofertat e juve, parfimat jon origjinal :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim