BMW3.20 DIZELL 2006 i doganum rks 8 muaj

Shitet nga: BMW 3.20 DIZELL 2005 23 Mar 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 200 EUR

Komuna: Prishtinë
GJENDJA SIKUR I RI PREJARDHJA NGA GJERMANIA VITI 2006 ME

180.000 TE KALUME ME LIBRA TE SERVISIT ME GARANCION
SHUM I RUJTUN

DIZELL 6 SHPEJCI SHUM SHUM EKONOMIK

ABS CENTRALL KLIMA ETJ ETJ

AIRBAG NGA TE GJITHA ANET SHUM PRAKTIK i Lehte per ngasje

4 DYER

BRENDA DHE JASHT SIKUR I RIIIIIIII

goma tash te vendosura te reja treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim