BMW3.20 DIZELL 2006 i posa ardhur nga D

Shitet nga: bmw 04 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 200 EUR

Komuna: Prishtinë
VETUREN E KEMI REXHISTRU DHE DOGANu

KA EDHE 8 MUJ

VITI 2006 6 SHPEJCI 2.0 DIZELL HARGJIMET SHUM TE VOGLA 6.0 MAXIMUM EDHE NE LOKAL

180.000 TE KALUME ME LIBRA TE SERVISIT ME GARANCION

ABS CENTRALL SRS ESP DISKA GURTNE TE GJITHA EXTRA

ETURA KA AIRBAGA NGA TE GJITHA ANET

KLIMATRONIKE 3 ZONALE

SHUM I RUJTUN SI BRENDA DHE JASHT SIKUR I RIIIII E ARDHUR NGA GJERMANIA

+VIBER O44744956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim