Bmw 318 benzin

Shitet nga: Shend 20 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Bmw 318

Motorri 1.8 benzin me zinxhire i eshte vendorus edhe plini qe 3 muaj

automjeti eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon regjistrim deri me 01.12.2015 dhe i

servisim poashtu deri ne kete date

posedon alarm, muzike origjinale kenwood, drita xenon,

dirta te mjegulles, akumulator te ri ende ne garancion etj..

ka goma te reja te dimrit me bandash te vet si ne foto poashtu dhe

fellne me goma te veres BBS origjinal te Bmw's

Cmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim