Bmw 320 -08

Shitet nga: Auto sallon iliri 24 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bmw 320 Auto matic tip tronic lekur krem klima tronic
Senzora parkingut para mrapa pulla vallon navi gaciijon
BMW osht i servisuar komplet dhe osht ne gjendje shum
Te mir etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim