Bmw 320 disel -00

Shitet nga: BMW 08 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*****SHES ....

BMW 320 disel

VITI 2000

Ne gjendje PERFEKT, ska nevoj as 1 cent investim

Shumë i ruajtur si mbrenda si jasht

Gjitha servicet e kryera me koh servici i fundit daten 25.01.2015

KM të garantuara 200500

4 goma te dimrit MS po shtu edhe 4 komat e veres

Regjistrim deri ne muajn e 7 - 2015

Posedon

KLIMATRONIC, KARRIKAT ME NXEMJE,

KARRIKAT ME LEKURË ngjyr krem

SENZORA PARKINGU ETJ....

BEJMË NDRRIM NESE ME KONVENON

PRESUM BLERSË SERIOZ

044 196 263 vajber ipko 049 196 263 Vrejtje sms dhe emajlin nuk i kthej .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim