Bmw 320d -08

Shitet nga: xxx 20 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes BMW 320 e posaardhur me 420 PS, klimë dhe airbag.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim