Bmw 320d 2004 -03

Shitet nga: Amir 14 Pri 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 550 EUR

Komuna: Prishtinë
Bmw eshte ne gjendje te mire si nga jashte ashtu edhe brenda dhe
I ka te gjitha serviset e kryera po ashtu gomat e reja me fellne i jane nderruar qe 1 jave dite
Bmw ka 6 shpejtesi dhe ka 150ps
Viti 12/2003
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim