Bmw 520i -02

Shitet nga: Fidan 29 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet bmw 5 viti prodhimit 2002. 520qe benzin plin sistem italian ne dizne e ka plinin me 10€ 150 kilometra ka klim. Abs. Esp. Karrikat me nxemje. Radio cd gjamat ne mnyr elektronike me senzor para dhe mrapa me goma te reja para 4 dite ju kan ndrru te reja te katertat me fellne 225.45.17. per ma shum info na kontakto ne numer telit viber +37745575767. 045200529
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim