Bmw 530D -04

Shitet nga: Limi 06 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
BMW 530D

Viti i prodhimit : 2004

Vetura për jashtme : E zez metalike

Vetura për mbrenda : Likur ngjyr KREM

Karriket me nxemje

Marchi : manuel me 6 shpejtsi

Karburanti : Diezel

Kuaj fuqi : 218

Kontrolli teknik është bërë në gjenev (Zvicerr) : janar 2015

Radia : me CD dhe CD-Player (6 CD)

Vetura e posa ardhur nga Gjeneva " ZVICERR "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim