Bmw GT 2010

Shitet nga: Bmw 03 Pri 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BMW GT - 2010 eshte i doganuar, me goma te reja, me sensor dhe kamer full opsion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim