Bmw x5 -02

Shitet nga: BMW - X.5 03 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BMW X5 3.0 D dizell full opcion ne RKS 05.09.2015

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, karrikat lekur me nxemje

Tempomat, Bordkompjuter, Komanda ne Timon, Timon tresh M-paket

Navigacion shiber DVD + TV 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym

Vetura esht shum shum ne gjendje te mir dhe te ruajtne

Veturen mund ta kontrolloni ku te doni.

Ndrrim i mundshem Me Vetur me te VOGEL

VLEN TE CEKET QE HIPOTEK NUK ESHTE

info 044-196-263 Ipko vajb +38649-196-263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim