Bmw x5 3.0 dizel -03

Shitet nga: Bmw 17 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bmw x5 3.0 dizel posedon liber servisi regjistrim deri ne janar 2016,goma te reja dimri,xenon bi-xenon,lift per ulje dhe ngritje,lekur krem karrika me memorje ,dvd tv navigacion cd shanzher,senzora parkingu para dhe prapa , tempomat,timon multifunksional,allugenka,karrika me nxemje,klim 2 zonale,klim tronik,shiber,xhama elektronik etj qmimi i volitshem


Kontakti 044 261 312
Viber +37744261312
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim