Bora TDI 1.9 -01

Shitet nga: Bora TDI 05 Pri 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Bora TDI 1.9 kerri eshte tip top kilometrat e garantuara 345000 motor te fort nuk e hargjon as nje pik ule punon shum shum mir hargjime te volgla mesatare 4.5 muni me provu dhe me shiku si te doni. Grantoj per dokumenta ka nxemje ne karrika dritat i ndezen automatik 4 xhamat elektronik Tempomat, cdPlayer-in me USB, pasqyret me nxemje ,pasqyret levizje elektrike, klim nuk ka eshte i ardhur nga finlanda qmimi 4300€. sms mos dergoni nuk i kthej Ndrroj me mercedes e class 200 ose 220 viti 2002 e te nalt veq mu kon shume i rujtun shtoj pare nr. Tel 045/646-772 & 049/720-067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim