Punojm te gjitha llojet e izolimit

Shitet nga: Izolim punus 30 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Brilliance
Modeli: BC3
Punojm izolim te ftoft dhe nxeht ne menyr profesjonale dhe te garantume per punen qe bejm mund te shifet Kontakt nr 044988346
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim