CADILLAC SI DHE 5 vetura tjera clasice PER DARSM..

Shitet nga: bashkim 12 Krr 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Veturat gjinden ne Kosove, i kame 6 ( gjash ) OLLDTAJMERA

1) 1957 BUICK SPECIAL
2) 1972 CADILLAC ELDORADO CABRIOLET
3) 1973 CADILLAC EDORADO 2 DYR
4) 1974 FORD LTD
5) 1975 CADILLAC DIVELLI 4 DYR ME SISTEM LEVIZJES (KERCEN ,VALLXON )
6 1977 CHEVELLET MALIBU DY DYR

VLEN TE PERMENDET SE 5 PREJ TYRE JAN ME KLIM FABRIKISHT , PERVEQ BUICKU QE ESHT VITI 1957 JO PO EDHE KETI KA MUNDSI ME JU NGJIT .
vetura per dasma
ose 001631-639-4951dhe viber numer i njejt usa Bashkimi ose viber 00377-44-377-234
PRISHTIN
LAVDIM DAJAKU
045-4557-9540
OSE VIBER I NJETI NUMER
++377-45-4557-9540
EMAIL kastratibashkim@hotmail.comPasat , Audi , BMW , Maqin , Parket , ps4 , iphone 4s , iphone 4 , iphone 5 , iphone 5s , iphone 5c , iphone , ipod , ipod touch , ipod 3g , Ford , mercedes , fellne , goma te dimrit , goma , m3 , m5 , m6 , opel , parket , laminat , aparat , canon , samsung , samsung galaxy s4 , samsung galaxy s3 , samsung galaxy s2 , samsung galaxy pocket , ps3 , ps2 , kamin , tavolin , bicikell , mondial , skuter , kauqa , maqina , dyer , telefon , touch , perde , top , pajisje per pun , pajisje , pun , kerr , taxi , kompjuter ,lloptop , maus , tastier , bredh , golf dysh , golf 2sh , golf , golf 5 , ipad , ferrari , makin , shtepi , banes , truall , ruter , televizor , tv , soni , cd-ja , cd per soni , dritare,vw , t4 auto larje . autolarje . parking . iphone garazh lokal lokale maqin market vetur pikap vw t4 kombi furgon transporter lavatriqe citroen seat pasat audi shpi banes gur pare goma fellne ..Audi A1, Audi A2, Audi a3 , Audi a4, Audi a5, Audi a6,Audi a7 ,Audi a8, Audi q7,Audi q5,Audi Q3 Audi R8 ,Bmw 530,Bmw 730,Bmw x5 , Bmw x3, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroen C1 , Citroen C2 , Citroen C3 , Citroen C4 ,Citroen C5, Sprinter ,Scania , Vito , Caddy , Iphone , Samsung , Hummer ,Actros , Man ,Iveco ,Volvo , Saab , Kia , Mitsubish , Hyundai , honda ,Acura , BMX , Nokia , Shtepi ,Petrol, Dyer ,Dritare , Goma , Ora ,Bentley , Shkoda , Passat , Phaeton , Touareg , Tiguan , Sirocco , Ora , Stoli , femna , femra , vath ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim