Cadillac CTS benzin -04

Shitet nga: cadilac 15 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Cadillac
Modeli: CTS
She veturen Cadilac CTS 3.6 B. Eshte shum i rujtum si mrena ashtu edhe jasht . Nuk ka asnje vrehtje. 160 mij te kalume , lekur mrena me targa te huja dhe eshte i qlajmruar.
Qmimi eshte 4500 euro.
Per qdo info lajmroni ne 049511118
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim