Chevrolet GMC YUKON Denali ose nderrohet

Shitet nga: Elod Siqani 17 Dhj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GMC - YUKON XL FULL PAISJE
I regjistruar ne RKS

Motorri: 6100cm3 me gas i montuar ne Turqi ( dokumentacion deshmi )
Marshi: Automatik
Karoceria: 7 - Ulëse lekurë dhe rregullim elektronik me ngrohje.

Paisje Standarde:
Sistemi i klimes elektronik 2-zonal me mundesi komandimit edhe ne ulëset e pasme
ABS - Sistemi i frenimit me ftohje ne te gjitha rrotat
ESP, TRACTION CONTROL programe për stabilizm te vetures
Sistem i navigacionit me ekran te madh
Gomat e dimrit shume pak te perdorura
Dhe shume paisje tjera!


I pari pronar ne pronësi.
Veturen mundë ta shiqoni cdo ditë tek Autoshtepia SIQANI nga ora: 09:00 deri ne 18:00
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra..banesa.t..vetura.pasat bmw audi golf mercedes opel golf seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim