Shitet Chevrolet Captiva

Shitet nga: Tahir 08 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Captiva
Shes veturën Chevrolet Captiva 2.4 Benzin në gjendje shumë të mirë teknike.Vetura posedon DVD touchscreen po ashtu DVD mrapa,drita Xenon,senzora,xhama të erët,7 ulëse,4 goma të dimrit,te gjitha serviset me kohë dhe ka librin e servisit pronari i parë viti 2008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim