SHES 4 FELLNE vetum per mercedes 190

Shitet nga: xxxxx 25 Pri 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Cruze

SHES 4 FELLNE PER mercedes 190
DHE NUK JON T PERDORNE N KS HIQ

TEL +37745207664

QMIMI 140ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim