Opel-Chevrolet Epica 2.0D Automatik - 2007-Urgjent

Shitet nga: Sejdi 26 Gsh 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Epica
Shitet urgjent Opel - Chevrolet Epica 2.0 D Automatik/ Tiptronik prodhim i Opelbit i ardhur nag Franca ne vitin 2014 dhe i regjistruar ne RKS. Cmimi i negociushem!

Epica 2007
155.000 km
Diesel
110 kW (150 PS)
Automatik


Cubic Capacity:1991 cm³
Number of Seats:5
Door Count:4/5 Doors
Fuel consumption combined: ca 7.6 l/100 km
consumption (extra-urban): ca 6.1 l/100 km CO2-Emissions combined: ca 212 g/km Emission Class:
Euro4
Emissions Sticker:4 (Green)
Colour: Blue metallic
Interior Design:Full leather

INTERIOR DESIGN
Central locking
Climatisation (Automatic air conditioning)
Cruise control
Electric heated seats
Electric windows
Multifunction steering wheel
On-board computer
Parking sensors (Rear)
Power Assisted Steering
Tuner/radio

EXTERIOR FEATURES
Alloy wheels
Electric side mirror

SECURITY & ENVIRONMENT
ABS
Airbags (Front and Side and More Airbags)
Fog lamp
Immobilizer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim