Chip tuning per te gjitha llojet e veturav

Shitet nga: Bujar 17 Mar 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm qip tuning per te gjitha llojet e veturave EDC +15 dhe EDC16 EDC 17 Gjithashtu bejme anulimin e DPF,EGR,V MAX dhe shume gjera tjera rreth diagnostikimit te vetuarv 044 888883
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim