Chrysler PT Cruiser 2.2L CRD (shum i ruajtur)

Shitet nga: Feti 27 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Chrysler PT Cruiser 2.2L CRD, shum te ruajtur. Vetura i ka te kryer servisin komplet dmth vojin, filterin e naftes, te ajrit te klimes...
Vetura eshe e importuar nga Gjermania ne fund te vitit 2011, pronari i pare dhe i vetem ne Kosove. Vetura ka qene e rexhistruar por tash e kam q'lajmeruar pasi qe e kam edhe nje vetur tjeter dhe nuk po mund ta shfrytezoj sa duhet, bleresi duhet vetem ta rexhistroj.

Viti i prodhimit: 2003
KM te kaluara: 194.556 km

Vetura posedon:
-Klim
-AirBag
-Senzor parkingu (EXTRA)
-Bluetooth Connect Phone (EXTRA)
-Kasetofoni Sony me USB (muzike extra)
-Mbyllje qendrore
-Fellne te aluminit
-5 dyer
-Dy pare goma
-Xhamat elektronik
-ETJ...

Nderrim nuk beje.
Per me shum informata mund te me kontakotni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim