Chrysler PT Cruiser benzin -03

Shitet nga: Burim 17 Shk 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Crusler 2.2 plin/benzin ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujtur si brenda ashtu edhe jasht vlen te ceket se me 10€ : 0,55cent litri gasit vijn 18 litra gas- 12 litr gas 100km edhe ne hargjime esht shum ekonomik 7€ 100km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim