Chrysler PT crysler benzin -02

Shitet nga: agijm 14 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shes veturen e tipit chrysler 2002 .2.0 benxin me regjsitrim te skaduar
vetura ka ngjyren mat 50 perqind dhe asht shum ne gjendje te rregullt me servise te kryera
vetura posedon

korrikat elkur me nxemje dhe ftofje gjama ngjyr fellne 17 goma te reja
abs klim senzor parkingu e shum tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim