Chrysler benzin 2.7 automatik -06

Shitet nga: Blerim mjeku 02 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes chrysler 2006 benzin 2.7 rks 10 muj automatik klimatronik mbyllje qendrore gjamat me rrym esp shum i paisur dhe ne gjendje shum te rregullt punon shum mire me te gjith servisat e kryr qmimi 4600 euro per ma shum informata ne tel 044168298
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim