Chrysler voyager 2.5 diesel 7 ulse -04

Shitet nga: MENTOR 25 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet urgjent vetura chrysler voyager viti 2004
2.5 diesel
7 ulse te cilat mund te largohen ne menyre shume praktike.
Manual
Vetura eshte ne gjendje te mire dhe shume funksionale per familje dhe biznes.

TEL.
045436972
044156020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim