CITROEN 1.9 DISSEL

Shitet nga: Arsimi 17 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: BX
Shesh motorrin per citroen motorri esht dissel 1.9 esht shum i mir dhe i ruajtun.. 045216791 ose 049500259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim