CITROEN BERLINGO

Shitet nga: Besim 08 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Shes citroen berlingo pickup me peshe bartese 600kg 1.4b(gas me dizne shiko foton) makina eshte ne gjendje te regullt dhe shume ekonomik me te gjitha serviset regjistrimi i skaduar,posedon klime,xhamat me rryme,rrypin e ndrum,servisin vaj dhe filter dhe set llamelles,gomat e reje,beje nderim me materjale ndertimore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim