shitet pikapi

Shitet nga: ..... 28 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
shitet pikapi citroen berllingo dizell 1.9 ngjyr e bardh viti i prodhimit 2001. regjistrimi i skadun ne kete muj me te 22. bejm nderrim edhe me ndonje vetur jo me shume se 2.0
qmimi dhe nderrimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim