CITROEN C2 1.4 HDI DIESEL -04

Shitet nga: Fadil 02 Tet 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
SHITET CITROEN C2 1.4 HDI I REGJISTRUAR NE RKS 11 MUAJ I Servisuar komplet si dhe 4 gomat reja GJENDJE SHUM TE MIRE ME KLIM.044 171517.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim