Citroen c3 Exlusive TIPTOP

Shitet nga: Egzon 13 Jan 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
- Shitet Citroeni
- Servisimi i ber para 1 jave komplet
- Rigjistrim deri ne fund te marsit
- I rujtun teper hala motorrin e pshtjellt e ka me foli tvet
- 1.4 Dizel 16v ## Hargjime tvogla dhe shum i mir per femra

- Qmimi 4000
- Ndrrim me naj golf 4 - jap edhe pare me kan i mir

TEL - VIBER ## +38649419791
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim