u shittt flm merrjep CITROEN C3 -03 nga zvicrra

Shitet nga: pronari 23 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
SHES CITROEN C3 1.6 BENZIN I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE TEPER TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE.POSEDON:GJAMA ELKTRONIK,RADIO CD KLIME FUNKSIONALE,INTERIER TE PASTER,4 GOMA TE REJA ETJ.QMIMI:1400 EURO.TEL:045 804 239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim