Citroen C4 ne gjendje perfekte -05

Shitet nga: Citroen 02 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Citroeni eshte ne gjendje perfekte shum i ruajtun , ka vetem 118.663 te kaluara me servis te kryer dhe me goma te reja te dimrit , nuk ka nevoj per asnje investim , 1.6 Hdi - 115 PS , hargjimet 4 L.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim