Shes ose nderroj

Shitet nga: Bujar Hajra 14 Shk 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Shes ose nderroj citroen c4 2.0hdi, viti i prodhimit 2006. 108000 km te kaluara. regjistrim edhe nje vit. ne gjendje shume te mire, me te gjitha serviset e kryera. Goma tw veres dhe dimrit te dyjat kane fellnet e tyre. bej nderrim mundesisht me benzins.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim