Shitet Citroen C4 ne gjendje perfekte

Shitet nga: Citroen 23 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Vetura eshte ne gjendje perfekte , nuk duhet asnje investim i vetem , ka 118.663 km te kaluara , servisin e kryer dhe me goma te reja te dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim