Citoren C5

Shitet nga: Citroen C5 20 Sht 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet Vetura Citroen C5 2005
dizell ne gjendje super te mire klimatronik automatik tiptronik plus ekstra sport me sust panoram xhamia i hapet dhe i mbyllet, ndrrim me ndonje pikap apo vetur tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim