Citroen C5 -06

Shitet nga: citroen 27 Sht 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veruren me keto performanca navi tiptronik klim dy ansore karriga me nxemje senzor para dhe mrapa rks deri ne prill
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim