Citroen C5 Tourer 1.6lHdi 110 Bisnes class Gps

Shitet nga: Enver 10 Dhj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 999 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet Vetura Citroen C5 Tourer 1.6l Hdi 110 full exstra opcione ,Gps europe,servisum gjitha serviset citroen ,klim automatike,Abs,8 Airbag, Esp,
viti:10/10/2008 klm:149000 ,poste,cd Mp3 me diske dur.10gb.me fellne plus 4 gomat e reja 225/55/17
xhamat elektrike,dyert mbyllen aytomatike,rrypin dhombzor motorit eka te ndrum,plus disqet me plaketa te frenave para dhe mrapa te ndrume
vetura eshte ne gjendje shume te mir
Vetura gjindet ne France mundeni te informani ne tel qe gjindet posht
Nr.Tel.0033/658803853
90000 Belfort-France
Qmimi:6999€ plus Trasporti.600€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim