Citroen jumpy 2006 dizel rks

Shitet nga: Milot 04 Maj 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumpy
Shitet citroen jumpy pikap i sapoardhur nga danimarka
I doganuar me nje vit regjistrim 04 2017
Me Klime si dhe posedon dy dyer anash qe hapen.
Ne gjendjen shume temire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim