U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

Shitet nga: Auto Sallon AleA 25 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 222 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xantia
CITROEN XANTIA 1.8 BENZIN PLIN
AUITOMATIK TIPTRONIK
VITI I PRODHIMTI : 2000
NGJYRA : E HIRI
VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER
KLIM
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ


TEL :
044838848
049844811
viber +38649844811

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim