Citroen Xsara Automatik -04

Shitet nga: Menat 15 Nën 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 590 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xsara
Shitet citroeni shum i rujtum dhe ne gjendje perfekte si ne karaseri si ne vozitje
Qmimi 2590
Tel 045413633 049224524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim